Venkovní rolety

Potřebujete zvýšit ochranu proti hluku? Zároveň se i chránit před slunečními paprsky? Vyberte si venkovní rolety z naší nabídky, neboť splní všechny vaše požadavky. Jako bonus získáte dokonalou ochranu pro svá okna.

 
Venkovní rolety
Venkovní rolety

Venkovní rolety

Rolety se objevují v našich domovech již velmi dlouhou dobu. Celý systém je založen na hliníkovém či plastovém pancíři, který vede po bočních lištách a roluje se do schránky. Můžete si vybrat i způsob ovládání – zda chcete rolety ovládat ručně či elektronicky. 

 

Jaké jsou největší výhody venkovních rolet?

Pokud hledáte efektivní způsob, jak zajistit stínění domácnosti, právě rolety jsou tím ideálním doplňkem. Nevyužijete je pouze v létě před sluncem, ale i v zimním období, kdy pomáhají udržet teplo uvnitř místnosti. Jediná instalace tedy v létě chrání před horkem a v zimě před chladem. I díky tomu můžete snížit své náklady na klimatizaci a topení

Výhody venkovních rolet CLIMAX:

  • Špičkové německé komponenty Alukon
  • Největší nabídka typů a barev v ČR
  • Prodloužená záruční doba 4 roky
  • Rozšířená  síť prodejen

 

Venkovní rolety zajistí dokonalé stínění

Naše venkovní rolety navrhujeme tak, aby perfektně zastínily Váš interiér. Nemusíte ovšem mít obavy o dostatek denního světla či ztrátu možnosti větrat. Lamely umístěné v roletách můžete ovládat a sami si určit, kolik světla skrze rolety propustíte dovnitř.


Ochrana Vašich oken díky roletám

Pokud přemýšlíte nad novými okny, určitě budete muset řešit i stínící techniku. Venkovní rolety kromě ochrany před slunečními paprsky také ochraňují okna před nepříznivými vnějšími vlivy jako je déšť, kroupy nebo ultrafialové záření. Díky tomu budou vaše okna dlouhou dobu v dobré kondici. Rádi vám při výběru správných rolet pro vás poradíme.

Vyšší bezpečnost domu s venkovními roletami

Díky roletám budete mít také zajištěnou bezpečnost domu či bytu. Nabízíme možnost opatřit venkovní rolety speciálními závěsy, které znemožňují nadzvednutí pancíře rolety. Pro zloděje je tedy téměř nemožné se přes toto zabezpečení dostat. K místům, které nejsou často navštěvované jako jsou například chaty a chalupy, doporučujeme pro zvýšení ochrany objektu uzamykatelné rolety.


Klid pro spánek, soukromé i pracovní aktivity

Pokud bydlíte v rušné části města, určitě si budete pochvalovat i snížení hlučnosti, které instalace rolet přináší. Díky tomu nebudete rušeni při práci ani při rodinným aktivitách. Nic zvenčí vaši rodině nemůže narušit ani klidný spánek.

Vyberte si ty nejlepší rolety pro Váš dům?

Prohlédněte si sekci TYPY rolet.

 
 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.
 
 
 

© Copyright 2013 PROKLIMA - stínící technika, s.r.o. | optimalizace PageRank.cz