Pergoly a stínění

zimních zahrad

Terasy a zimní zahrady RD se stále častěji stávají oblíbeným prostorem pro relaxaci. Stínění Climax dodá těmto místům pocit bezpečí.

 

Pergoly a stínění zimních zahrad

Zimní zahrady a pergoly jsou nedílnou součástí rodinných domů a využívají se často také na zahrádkách restaurací nebo cukráren. Slouží především k relaxaci a odpočinku, a to i v případě, že venku prší. V době velkých veder se však tyto prostory často přehřívají a pobyt v nich se stává nepříjemným.

 

Rozšiřte si svůj obytný prostor i Vy!

 

Nabízíme vhodná řešení, která umožňují montáž nad nebo pod konstrukci zimní zahrady. Pevná subtilní konstrukce a propracovaný systém odvodu dešťové vody pergol odolá i špatným povětrnostním podmínkám. Vybrat si můžete i průhlednou PVC látku CRISTAL, která vás ochrání před deštěm, ale zároveň máte stále kontakt s vašim okolím.

 

Výhody pergol a stínění zimních zahrad CLIMAX:  • Široká nabídka systémů i látek
  • Záruka 4 roky
  • Špičkové německé a italské komponenty
  • Snadná dostupnost díky široké prodejní síti

 

 

V sortimentu Climax naleznete mnoho typů pergol a samostatně stojícího stínění. Pro každého máme řešení. Konstrukce všech pergol Climax zaručuje naprostou bezúdržbovou. U vybraných typů můžete mít pergolu z lepeného borovicového dřeva. Všechny naše výrobky dodáváme s nadstandardní 4 letou zárukou. Naprostou jedničkou mezi pergolami Climax je MED TWIST,  jejíž střecha je tvořena hliníkovými lamelami vyplněnými polystyrenem pro snížení hluku z kapek deště.

 
 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.
 
 
 

© Copyright 2013 PROKLIMA - stínící technika, s.r.o. | optimalizace PageRank.cz