asdf

 

Technická podpora


Společnost SERVIS CLIMAX a.s., přední český výrobce značkové stínicí techniky CLIMAX, nabízí od 1.7.2007 novou službu bezplatného poradenství - Climax Ateliér.
Chceme nejen vyrábět technicky vyspělé a kvalitní produkty, ale také Vám usnadnit Vaši práci s aplikací našich výrobků do konkrétních stavebních řešení. Naše výrobky ze světa stínicí techniky vyvíjí tým zkušených odborníků. Jsou vyráběny na těch nejmodernějších strojích, z nejkvalitnějších materiálů. Za celou dobu naší, více než patnáctileté existence, máme mnoho spokojených zákazníků a referencí. Na vybrané výrobky poskytujeme až čtyřletou záruku. Pracujeme v systému kontroly jakosti ISO.

 

Jako výrobci známe nejlépe problematiku spojenou s návrhem a doporučením nejvhodnějšího řešení zastínění objektu. Jsme u vývoje, výroby a dodávky. Zajišťujeme kompletní servis pro výrobky CLIMAX, což jsou interiérové žaluzie hliníkové, látkové a bambusové, exteriérové žaluzie hliníkové, venkovní rolety z plastů nebo hliníku, markýzy a stínění zimních zahrad, látkové fasádní stínění a sítě proti hmyzu. Climax Ateliér Vám nabízí přístup ke kompletním technickým podkladům, knihovnám pro CAD programy a mnoho dalšího. Poslouží všem projektantům a architektům jako zdroj ucelených odborných informací. Detaily a technická řešení produktů CLIMAX dostanete na vyžádání ve formátech DWG nebo DXF. Vaší „startovní sadou" může být kompletní šanon CLIMAX, v němž najdete potřebné technické informace. Obsahuje tištěné materiály, ale také jejich elektronickou verzi. Jestliže máte zájem, vyžádejte si jej u níže uvedených pracovníků. Kontaktovat je můžete telefonicky, doporučujeme Vám však psanou formu na jejich emailové adresy. Umožní nám to lepší sledování historie jednotlivých projektů.

 

Milan GettingVnitřní stínění

climax vnitřní žaluzie
climax vnitřní látkové clony

 

Milan Getting

m.getting@climax.cz
mobil: 605 201 593
tel.: 571 405 640

 

Petr TinkaVenkovní stínění

climax venkovní rolety
climax venkovní žaluzie
climax markýzy
climax fasádní stínění
climax sítě proti hmyzu

 

Petr Tinka

p.tinka@climax.cz
mobil: 603 165 285
tel.: 571 405 612

 
 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.
 
 
 

© Copyright 2013 PROKLIMA - stínící technika, s.r.o. | optimalizace PageRank.cz