O nás

SERVIS CLIMAX a.s. je největší český výrobce žaluzií,

rolet, markýz a sítí proti hmyzu.

Na všechny své výrobky poskytuje záruku 4 roky.

 

O společnosti


Na českém trhu působíme již od roku 1994. V roce 2006 jsme se z pozice pobočky společnosti Servis Climax, a. s., přetransformovali na dceřinou společnost této výrobní firmy, která je největším výrobcem stínicí techniky v České republice.

 

Začátky nebyly jednoduché, ale po určité době jsme se vypracovali na největšího odběratele společnosti Servis Climax, a. s. Získali jsme spoustu zkušeností a náš tým se postupně rozšířil o další kvalitní spolupracovníky a vynikající odborníky, kteří vám ochotně poradí s výběrem vhodné stínící techniky.

 

Jak se upevňovala naše pozice na domácím trhu, rozhodli jsme se v roce 2007 otevřít dvě nové vzorkovny - v Praze 6 a v Jesenici u Prahy.

 

Na konci roku 2008 jsme se rozhodli rozšířit oblast našeho působení na Moravu do Brna. Provozovna v Brně - Medlánkách patří svou vybaveností mezi nejlépe zařízené provozovny v České republice.

 

Na konci roku 2011 jsme začali hledat oprvadu velké prostory případné nové provozovny. Ve spolupráci s naší mateřskou firmou se nám prostory najít podařilo a na jaře roku 2012 jsme otevřeli na adrese Vrchlického 5A, Praha 5 největší galerii stínící techniky v ČR. Naši zákazníci zde na 350 m2 výstavní plochy uvidí opravdu kompletní sortiment stínící techniky v reálných velikostech. Přijďte se podívat.  

 

Od počátku roku 2015 je již firmou zcela samostatnou a nyní je regionálním partnerem firmy SERVIS CLIMAX a. s. 

Budeme vděčni za vaše připomínky a podněty. Vždy se snažíme najít společnou cestu při řešení problémů spojených se zastíněním vašich ploch.

 
 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.
 
 
 

© Copyright 2013 PROKLIMA - stínící technika, s.r.o. | optimalizace PageRank.cz